O nas

Kiedyś nasz gość powiedział, że wyjątkowe miejsca tworzą wyjątkowi ludzie i myślimy, że coś w tym może być 🙂

Toruńskie Apartamenty to zespół młodych i otwartych osób zajmujących się w sposób profesjonalny obsługą oraz wynajmem apartamentów w Toruniu. W swojej ofercie posiadamy około 90 apartamentów, mogących ugościć ponad 340 osób!

Znamy i kochamy Toruń, tak jak podróże i życie w podróży, dlatego wiemy jak ważne są szczegóły w obiektach noclegowych, a także kontakt z obsługującymi je ludźmi. Staramy się by nasi Goście czuli się swobodnie i komfortowo, mamy także świadomość jak istotna jest profesjonalna obsługa klienta. Zespół Toruńskich Apartamentów jest do Państwa dyspozycji niemal całą dobę i chętnie służymy pomocą oraz wiedzą o Toruniu!

Misją naszej pracy jest zapewnienie komfortowego pobytu Gościom odwiedzającym nasze miasto. To właśnie Wy i Wasze zadowolenie są tym, co daje nam motywację by codziennie witać Was z uśmiechem na ustach!

Wierzymy, że apartamenty stanowią idealną alternatywę dla hoteli oraz hosteli, czerpiąc z obydwu to co w nich najlepsze, czyli komfort na wysokim poziomie oraz przystępne ceny! Nasze apartamenty są w pełni wyposażone, stylowo urządzone oraz zadbane. Pozwalają cieszyć się wygodą zarówno podczas podróży biznesowej czy weekendowego wypadu z grupą znajomych, jak również podczas dłuższego pobytu z rodziną.

Sprawdź również apartamenty do wynajęcia w Toruniu.

Obiekty, które obsługujemy znajdziecie w wielu miejscach w Toruniu, jednak główne lokalizacje to Stare Miasto (apartamenty m.in. przy ul. Prostej 17, Łaziennej 9, Małych Garbarach, ul. Kopernika, ul. Świętego Jakuba, ul. Chełmińskiej), Warszawskie Przedmieście (ul. Jagiellończyka 6), a także urokliwe i pełne zieleni Bydgoskie Przedmieście (apartamenty przy ul. Bydgoskiej 37-39).

Jesteś zainteresowany współpracą z nami jako operatorem Twojego apartamentu?

Zapraszamy do kontaktu:

Bartosz Tomaszewski
+48 693-445-808

Informujemy, że nasza firma otrzymała pomoc - tzw. subwencję finansową z Polskiego Funduszu Rozwoju w ramach tzw. tarczy finansowej PFR 1.0 oraz 2.0.

Toruńskie Apartamenty

ul. Prosta 15
87-100 Toruń
NIP: 9562309316

Właściciel

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024
Wykonanie The First